Versenyeredmények 2012-2013
Bendegúz Gyermek és Ifjúsági Akadémia
Káposzta Sára 3. b osztályos tanuló német nyelvből országos 2. helyezett lett.
MOZAIK Országos Matematikaverseny
Molnár Kristóf 1.b osztályos tanuló 8. helyezett lett.
Kerületi Matematikaverseny:
Molnár Dóra 5. osztályos 1. helyezett
Nagy Anna 5. osztályos 2. helyezett
Fleiner Mihály 5. osztályos 3. helyezett
Hermann Botond 6. osztályos 3. helyezett
Budapesti Matematikaverseny:
Molnár Dóra 5. osztályos 10. helyezett.
Szent László Kerületi történelemversenyen a 6. osztályos csapatunk 2. helyezett lett.
Tagjai: Dömötör Bálint, Ernyei Dániel, Hermann Botond
Kerületi angol szövegértési verseny:
Forrás Anna Barbara 7. osztályos tanuló 2. helyezett
Pöltz Anna 7. osztályos tanuló szintén 2. helyezett
Tárnok András 8. osztályos tanuló 3. helyezett.
Költészet napi szavalóverseny:
Fabricius Márk 3. a osztályos tanuló kerületi 1. helyezett
Szigeti Ádám 3. b osztályos tanuló kerületi 2. helyezett
Török Gergő 3. a osztályos kerületi külön díjas
Pallos Lőrinc 4. b osztályos kerületi 1. helyezett
Galambos Bence 4. a osztályos kerületi 2. helyezett
Lukács Levente 4. b osztályos kerületi 3. helyezett
A Zrínyi Ilona Matematika Verseny országos fordulójában
Kovács Boldizsár 4.b osztályos tanuló 2.helyezett lett
Saár Patrik 6. osztályos tanuló 1 helyezett lett!
Kerületi Informatika Alkalmazói Verseny
Komplex I. kategóriában: Peszlen Réka 6. osztályos 2., Mosteller Izabella 3. helyezett lett
Szövegszerkesztés kategóriában Forrai Lea 8. osztályos 1. helyezett lett
Excel kategóriában Séllyei Bence 8. osztályos 1. helyezett lett.
Kerületi angol szavalóverseny
Horváth Ármin 4.b osztályos 2. helyezett lett
Pryor Lilla 4.b osztályos külön kategóriában 3. helyezett lett.
A Zrínyi Ilona Matematika Verseny területi fordulójában
Fleiner Zsigmond 3.a osztályos tanuló 11 helyezett lett
Pongrácz András 3.a osztályos tanuló 13 helyezett lett
Kovács Boldizsár 4.b osztályos tanuló 1 helyezett lett
Somkuti Márton 4.b osztályos tanuló 7 helyezett lett
Molnár Dóra 5. osztályos tanuló 5 helyezett lett
Nagy Anna 5. osztályos tanuló 8 helyezett lett
Saár Patrik 6. osztályos tanuló 1 helyezett lett
Vágó Benedek 8. osztályos tanuló 9 helyezett lett
Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny kerületi 1 helyezett lett Peszlen Réka 6. osztályos és 2. helyezett lett Molnár Dóra 5. osztályos tanuló.
A Teleki Pál Földrajzverseny kerületi fordulójában Tárnok András 8. osztályos tanuló 1 helyezett lett.
A Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny Országos fordulójában:
5. a osztályos csapatunk 3. helyezett lett, tagjai:
Herczeg Blanka
Molnár Dóra
Nagy Anna
Szigeti Adél
Kerületi Szavalóversenyen Török Luca 2.a osztályos tanulónk 1 helyezett lett.
November 24-én került megrendezésre a Bolyai Matematika Csapatverseny országos fordulója:
4. b osztályos csapatunk 7. helyezett lett, tagjai:
Horváth Ármin
Kovács Boldizsár
Mosteller Marcus
Somkuti Márton
A III. Virányosi Méz és Lekvár Fesztivál alkalmából meghirdetett “Mézes mesék” rajzpályázaton
a következő eredmények születtek:
Szigeti Adél 5.osztályos tanuló 1. helyezést ért el
Jakisheva Adina 7.osztályos tanuló 2. helyezést ért el
Szentkirályi Klára 5. osztályos és Szabó Brigitta 7. osztályos tanuló külön díjas lett
Novemberben került megrendezésre a Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny. Területi (I., XI., XII. és XXII. kerületi iskolák) eredményeink:
5. a osztályos csapatunk 1. helyezett lett, az országos döntőbe jutottak, tagjai:
Herczeg Blanka
Molnár Dóra
Nagy Anna
Szigeti Adél
3. a osztályos csapatunk 7. helyezett lett, tagjai:
Diószegi Mihály
Fleiner Zsigmond
Nagy Ágoston
Pongrácz András
A kerületi Mindszenty vetélkedőn 8. osztályosaink 3. helyezést értek el.
A csapat tagjai:
Bánovics Dóra
Solymossy Ákos
Tárnok András
Vágó Benedek
A budapesti Amfiteátrum Matematika Versenyen sikerült megőriznünk a tavalyi évben megnyert kupát. Csapatunk idén is 1. helyezést ért el. Tagjai:
Fleiner Mihály 5. osztályos
Molnár Dóra 5. osztályos
Hermann Botond 6. osztályos
Saár Patrik 6. osztályos
Ugyanezen vetélkedő egyéni versenyében:
Saár Patrik 1. helyezett,
Molnár Dóra 3. helyezett lett.
Kerületi anyanyelvi vetélkedőn mindkét csapatunk 3. helyezett lett:
7. osztályos csapatunk tagjai:
Bardi Veronika
Horánszky Zsuzsanna
Szabó Brigitta
8. osztályos csapatunk tagjai:
Bánovics Dóri
Fleiner Zsófia
Vágó Benedek
Októberben került megrendezésre a Bolyai Matematika Csapatverseny. Területi (XI., XII. és XXII. kerületi iskolák) eredményeink:
4. b osztályos csapatunk 1. helyezett lett, tagjai:
Horváth Ármin
Kovács Boldizsár
Mosteller Marcus
Somkuti Márton
5. a osztályos csapatunk 3. helyezett lett, tagjai:
Fleiner Mihály
Molnár Dóra
Nagy Anna
Telek Zsigmond
3. a osztályos csapatunk 6. helyezett lett, tagjai:
Fabricius Márk
Fleiner Zsigmond
Nagy Ágoston
Pongrácz András
Kerületi rajzverseny: Madarász Róza 3. b osztályos tanulónk 3. helyezett